31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
Alman Tatilcilere Antalya’dan Önemli Mesaj
12.05.2016 14:00

Merkezi Almanya’da bulunan Bağımsız Seyahat Acentaları Örğütü (TSS Group) Başkanı Manuel Molina, tatil için Antalya’yı tercih etti.

Ağırlıklı olarak Almanya’da olmak üzere Avrupa’daki 3 bin 200 seyahat acentasını çatısı altında toplayan ve yıllık 4 milyar euro cirosu ile dikkat çeken TSS Group’un Başkanı Manuel Molina, tatil için turizmin başkenti Antalya’yı tercih etti.

Başkan Türel’i ziyaret etti
Oğlu ile birlikte Antalya’ya gelen Manuel Molina, Antalya’ya adım atar atmaz ilk olarak Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti. Ziyarette Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı İbrahim Evrim, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, TSS Türkiye’den Hasan Çetin ve Haluk Özsevim de hazır bulundu.  Bir araya gelen Manuel Molina ve Başkan Menderes Türel, Dresten (Almanya), Malaga (İspanya) ve Antalya’nın içinde bulunacağı “Kardeş Şehirler Projesi” için fikir alışverişinde bulundu.  

Molina: “Güzel bir tatil oldu”
Ziyaret sonrasında tatil yapacağı IC Residence’a geçen Manuel Molina ve oğlunu, TSS Türkiye Direktörü Hasan Çetin, IC Hotels Satış Pazarlama Direktörü Necip Fuat Ersoy, IC Residence Genel Müdürü İsmail Çağlar karşıladı. Antalya’da bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyleyen Molina, “Antalya, Almanların büyük ilgi gösterdiği bir destinasyon. Uzun zamandır Antalya’da tatil yapmayı istiyordum. Yakından takip ettiğim Antalya’nın turizmdeki başarısını tüm dünya biliyor. Son derece güvenli bulduğum Antalya’ya oğlum ile birlikte geldik. Güzel bir tatil oldu” dedi.

Çetin: “Önemli bir mesaj”
TSS Türkiye Direktörü Hasan Çetin de TSS Başkanı Manuel Molina’nın tatil için Antalya’yı tercih etmesinin Antalya ve Türkiye turizmi için önemli olduğunu söyledi. Çetin, “Molina’nın Antalya’da tatil yapması Avrupa’daki seyahat acentalarına ve güvenlik konusunda kararsız kalan Avrupalı tatilcilere önemli bir mesaj olacak. En başından bu yana Türkiye turizmine büyük güven duyan ve Türkiye turizmine destek veren açıklamalar yapan Molina’nın tatil için Antalya’yı tercih etmesi Antalya turizmi ve Türkiye’ye olan güvenini gösteriyor. İspanyol asıllı olan Molina’nın İspanya yerine Almanya’yı tercih etmesi bizleri ayrıca mutlu etti” diye konuştu.

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!