31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
TOBB Afrika Günleri Gerçekleştirildi
06.06.2016 11:54

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  ile Afrika Ticaret, Sanayi, Tarım ve Meslek Odaları Birliği (UACCIAP) tarafından düzenlenen Afrika Günü etkinlikleri, 03.06.2016 tarihinde gerçekleştirildi.

Türkiye ile Afrika arasındaki ilişkileri geliştirmek amacıyla TOBB ile Afrika Ticaret, Sanayi, Tarım ve Meslek Odaları Birliği (UACCIAP) tarafından kurulan Türkiye - Afrika Odası’nın faaliyetleri kapsamında “Afrika Turizmi: Kültür ve Miras” konulu toplantı, TOBB binasında yapıldı. TOBB Turizm Meclis Başkan Yardımcısı İbrahim Birkan’ın Türkiye turizmi hakkında sunum yaptığı toplantıya, Türofed Genel Koordinatörü Necip Boz da katıldı.

TOBB binasında gerçekleştirilen “Afrika Turizmi: Kültür ve Miras” temalı toplantıda Afrika ile Türkiye’nin turizm sektörlerindeki gelişmeleri ve işbirliği fırsatları değerlendirildi. Etkinlik kapsamında Türkiye’de Büyükelçilikleri bulunan Afrika ülkelerinin tanıtım stantları yer alarak,  katılımcılar bu stantlarda büyükelçilik yetkilileri ve Afrikalı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirme fırsatı elde ettiler.

Haber Galerisi
Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!