31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
İş-Kur Toplantısı Gerçekleştirildi
06.02.2016 13:25

20.02.2016'da Delphin Imperial Otel'de TÜROFED ve AKTOB başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan müsteşar yardımcıları başkanlığındaki heyetlerin katılımıyla  turizm sektöründe işsizliğin önlenmesi amacıyla toplantı yapılmıştır. İş-kur'un hazırladığı turizme ve işverenlere yönelik hizmetler konulu iki sunum aktarılıp tartışmaya açılmıştır.

Sektör Katılımcıları: Yusuf Hacı Süleyman, Tolga Cömertoğlu, Yeliz Gül Ege, Ece Tonbul, Mehmet Tümbül, Emir Demirel, Fikret Demirtürk, Avni Aker, Sururi Çorabatır, Mehmet Aslan, Abdullah Taşaltın, Zafer Alkaya, Burhan Sili, Necip Boz ve Abdullah Durmuş.

Antalya İl Kültür Turizm Müdürü İbrahim Acar, Antalya İş-kur il müdürü Veli Tekkanat ve genel müdür vekili Mehmet Ali Özkan, Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan müsteşar yardımcısı Ali Kemal Sayın, Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan müsteşar yardımcısı Nermin Kırım ve Yatırım ve İşletmeler genel müdür yardımcısı Cemil Turan katılmıştır.

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!