31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
TÜROFED'den öğretmenlere indirimli tatil imkanı
15.08.2016 11:33

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Türkiye Otelciler Federasyonu arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokolle Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde çalışan öğretmenlere, Türkiye Otelciler Federasyonu üyesi otellerde ve işletmelerde yüzde 35’e kadar fiyat indirimi uygulanacak.

Kamu ve özel kurumlar ile  kuruluşların hizmetlerinden öğretmenlerin uygun şartlarda yararlandırılması için  Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Türkiye Otelciler  Federasyonu arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Protokol ile MEB'e bağlı olarak çalışan ve emekli öğretmenlerin  kendileri veya birinci derece aile yakınlarının Türkiye Otelciler Federasyonu  üyesi otellerden, işletmelerden yılın talep edilen herhangi bir döneminde afişe edilen fiyatlardan yüzde 35’e kadar indirimli olarak yararlanmasına imkan sağlanacak.

Türkiye Otelciler Federasyonu, indirim uygulanacak otellerin  listesini ve bu otellerde uygulanacak indirim oranlarını, www.turofed.org.tr  internet sayfasında ayda bir güncelleyerek duyuracak.

Konaklama yapacak kişinin MEB'e bağlı öğretmen olduğunu belgeleyecek  kimlik kartı veya belge beyan etmesi gerekecek.

Kampanyalı otellerden yararlanmak için tıklayın

Kaynak: AA 

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!