31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
Ayık, Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı
26.08.2016 11:36

Ülkemizin içinden geçtiği böylesi zor bir dönemde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan bu hain saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Bu saldırı ana muhalefet partisi genel başkanına değil, ülke demokrasisine ve aydınlık geleceğine yapılan bir saldırıdır.

Diğer yandan sabah saatlerinde Şırnak’ın Cizre ilçesinde polis kontrol noktasında bombalı araçla gerçekleştirilen hain terör saldırısında da kayıplarımız olmuştur. Her iki saldırıda da hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz.

Yaşamış olduğumuz bu alçak terör saldırıları karşısında toplumun tüm kesimlerinin her zamankinden daha çok sağduyulu olması gerekmektedir. Huzur ve istikrarı hedef alan, toplumu korku ve şiddet ile sindireceğini zanneden teröre karşı, bu zor zamanları hep birlikte atlatacağımıza dair inancımız sonsuzdur. Hain emellerine şiddet diliyle ulaşacaklarını sananlar bilmelidir li, insanlığın vicdanı terör asla boyun eğmeyecektir.

TÜROFED olarak toplumu baskı ve şiddet ile sindirmeye çalışan her türlü terör girişiminin karşısında bulunduğumuzu belirtir, böyle acı olayların bir daha yaşanmamasını dileriz.

Saygılarımızla,

Osman Ayık

TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!