31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
Osman Ayık 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı
29.08.2016 17:24

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık  30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

30 Ağustos Zafer Bayramının 94. yıldönümünü kutlamanın büyük onuru ve haklı gururunu yaşadıklarını belirten Osman Ayık’ın yayınladığı  mesaj şu şekilde;

“Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve milletimizin istiklalini müjdeleyen 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94. yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın gurur ve onurunu yaşıyoruz. Türk milletinin birliğinden, beraberliğinden, vatanının bütünlüğünden ve hürriyetinden vazgeçilmeyeceğinin ispatı olan 30 Ağustos Zafer Bayramı bugün de yolumuzu aydınlatmaya devam etmektedir. Ülkemizin ve milletimizin bekasına kast eden hainler, hak ettikleri yanıtı tarihte olduğu gibi bugün ve gelecekte de mutlaka alacaklardır. 
30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94. yıldönümünde, millet olarak hep birlikte kenetlenerek, bu günü kutlamanın mutluluğunu yaşarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyorum.”

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!