31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
TÜROFED’den Şemdinli saldırısına kınama
10.10.2016 12:45

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde gerçekleştirilen terör saldırısını şiddetle kınadığını açıkladı.

TÜROFED Başkanı Osman Ayık imzasıyla yayımlanan kınama mesajında şu görüşlere yer verildi:

“Şemdinli’de gerçekleşen terör saldırısında yaşamını yitiren şehitlerimizin ailelerine başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar dilerim.

Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor dönemde terör toplumun huzur ve kardeşlik duygularını hedef almaya devam etmektedir.  Yaşamış olduğumuz bu alçak terör saldırıları karşısında toplumun tüm kesimlerinin her zamankinden daha çok sağduyulu olması gerekmektedir. Huzur ve istikrarı hedef alan, toplumu korku ve şiddet ile sindireceğini zanneden teröre karşı, bu zor zamanları hep birlikte atlatacağımıza dair inancımız sonsuzdur. Hain emellerine şiddet diliyle ulaşacaklarını sananlar bilmelidir ki, insanlığın vicdanı teröre asla boyun eğmeyecektir.

TÜROFED olarak toplumu baskı ve şiddet ile sindirmeye çalışan her türlü terör girişiminin karşısında bulunduğumuzu belirtir, böyle acı olayların bir daha yaşanmamasını dileriz.

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!