31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
TÜROFED, Proventus istihdam Teşvik Danışmanlığı ile Anlaştı
16.01.2017 16:16

Şirketlerin 6111 Sayılı Kanun kapsamında sağlanan istihdam teşviklerinden hızlı, kolay, güvenli ve tam olarak faydalanmasını sağlayan İstihdam Teşvik Danışmanlığı firması Proventus ile TÜROFED sözleşme imzaladı.

Genç ve nitelikli personel istihdamını arttırmaya yönelik 6111 Sayılı Torba Kanunu uyarınca 4447 Sayılı İşsizlik Sigortası Kanunu’na ek olarak istihdam teşvikleri getirilmiştir.

Söz konusu teşvikler ile ilgili birçok şirketin bilgisi olmadığı gibi bilgi sahibi olan şirketler, yayınlanan ilgili genelgede yer alan şart ve kriterleri içeren parametrelerin karmaşıklığı, her ay ayrı hesaplama gerektirmesi ve yanlış bildirimlerin cezaya tabi olması nedeniyle teşvikten tam olarak yararlanamamakta ya da eksik yararlanmaktadır.

Proventus, şirketlerin bu teşvikten yararlanabilmesi için gerekli olan hesaplama ve raporlamaları hatasız ve eksiksiz olarak yapan, kullanımı kolay, düşük maliyetli ve yüksek hızlı bir alt yapıyı hazırlamıştır. Tamamen güvenli olan bu sistem ile personel ve şirket bilgileriniz şirket dışına çıkarılmamaktadır. Web arayüzünden size sağlanan ekran ile kolay ve iş gücü harcamadan 6111 Sayılı Kanun uyarınca getirilen teşviklerin hesaplanmasının yapılmasına imkan vermektedir. Tüm personel özelinde çeşitli raporlar sunarak teşvikten maksimum yararlanmanızı sağlamaktadır.

TÜROFED ile Proventus arasında imzalanan sözleşmeyle; TÜROFED üyelerine birçok ayrıcalıklar ve özel fiyatlarla bu hizmeti almaları sağlanmıştır.

Önümüzdeki günlerde bölgesel toplantılar yaparak Proventus’un sisteminin, 6111 Sayılı Torba Kanunu’nun getirdiği istihdam teşviklerinden nasıl %100 yararlanılmasını sağladığı ile ilgili bilgilendirme toplantıları, bölge derneklerimizce organize edilerek tüm üyelerimizin bilgilendirilmesi sağlanacaktır. 

Proventus'un tanıtım broşürü ve referanslarımızdan bir kısmı için tıklayın.

Örnek Demo Raporu için tıklayın.

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!