31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
Turizmde Çıkış Yolu Çalıştayı
31.01.2017 16:56

Sürdürülebilir turizm için ülkemizde bölgesel çerçevede markalaşma projeleri uygulayan Turizm Araştırmaları Derneği (TURAD)'ın düzenlediği "Turizmde Çıkış Yolu" başlıklı ortak akıl çalıştayı, 15 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 10:30'da İstanbul Armada Otel'de gerçekleştirilecek.

Moderatörlüğünü TURAD Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Yücelılar'ın yapacağı çalıştayda Necla Zarakol, Levent Kömür, Nizamettin Şen, Faruk Pekin, Caner Şaka, Sani Şener, Hayri İçli, Firuz Bağlıkaya ve Mehmet Nane'de konuşmacı olarak yer alacak.

Panel - forum formatında planlanan toplantının ilk oturumunda konuşmacılar 15 dakikalık sürelerinde, kendi uzmanlık alanlarından güncel durumu tanımlayıp, krize rağmen güçlü yönleri ele alarak, sektörün içinde bulunduğu koşul ve imkanlar dahilinde önerecekleri çözüm yollarını özetleyecekler. İlk oturum, çözüme giden yol haritasının belirlenmesi ve hefdeflerin tartışılmasının ardından katılımcıların soruları cevaplanarak sona erecek.

Öğle yemeği sonrasında gerçekleşecek ikinci oturumda ise aksiyon alma ve planların hayata geçirilmesi konuşulacak. Aynı zamanda iyi giden süreçlerin korunması ve geliştirilmesi de ele alınacak.Son olarak, bu yol haritasında ortaya çıkması muhtemel sorunlar için önlem alınması, ilişki ve uygulamaların gözden geçirilerek gerekirse sonlandırılması üzerine de görüşler paylaşılıp değerlendirmeler yapılacak. Oturum sonunda sunulacak sonuç bildirgesinin incelenip onaylanmasının ardından ise toplantı 16:30’da sona erecek.

 

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!