31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
Antalya Valisi Muammer Türker, ALTİD’i Ziyaret etti
05.04.2016 13:00

Antalya Valisi Muammer Türker, beraberindeki heyetle Alanya Turistlik İşletmeciler Derneği’ni ziyaret etti.

Alanya’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek çeşitli incelemelerde bulunan Antalya Valisi Muammer Türker, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti. Vali Türker, Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Ahmet Yurdagül, İl Emniyet Müdürü Cemil Tombul, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka ile birlikte ALTİD’in haftalık olağan toplantısına katıldı.

VALİ TÜRKER: ALANYA’DA ALTERNATİF TURİZMİN GELİŞMESİNDE FAYDA VAR

Vali Türker, ziyarette, “Alanya’ya gerçekleştirdiğimiz gezi çerçevesinde turizm sezonu öncesi genel bir değerlendirme yapmak üzere ALTİD’in haftalık olağan toplantısına katıldık. Turizm alanında oldukça etkin olan derneğimizin temsilcileriyle fikir alışverişinde bulunduk. Alanya’da alternatif turizmin gelişmesinde fayda olduğunu kendilerine ilettim. Alanya’nın yanı sıra Gazipaşa’nın da turizm alt yapısını değerlendirerek kitle turizminin gelişmesinde büyük fayda olacağını düşünüyoruz. İyi bir turizm sezonu geçirmenizi diliyorum” dedi.

BAŞKAN SİLİ: TURİZMLE İLGİLİ NELER YAPILABİLECEĞİNİ MASAYA YATIRDIK

Yeni turizm sezonu öncesi yapılan çalışmalar hakkında Vali Türker’e ayrıntılı bilgi veren Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi ve ALTİD Başkanı Burhan Sili ise “Sayın Valimize haftalık olağan toplantımıza katıldığı için teşekkür ediyoruz. Bu toplantılarda turizm ile ilgili neler yapılabileceğini masaya yatırarak üzerinde değerlendirmelerde bulunuyoruz. Kaymakamımız Sayın Tanrıseven ile de zaman zaman bu toplantılarda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu önemli ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber Galerisi
Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!