31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
Gazi Üniversitesi'nde Turizm Konuşulacak
07.04.2016 13:00

Turizm sektörünün karşı karşıya kaldığı kriz Turizm Bakanlığı, TÜROFED, TÜRSAB, TUROB, TUREB, USDF ve DTB temsilcileri tarafından Gazi Üniversitesi'nde masaya yatırılacak.

Turizmde Krizden Fırsata: Yaklaşım ve Stratejiler konulu forum; Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Mimar Kemalettin Salonu'nda 20 Nisan 2016 Çarşamba günü gerçekleştirilecek. 

Turizm Haftası Etkinliği kapsamında, Türkiye'deki turizm sektörünün içinde bulunduğu zor koşullar ile yaşanan kriz ortamının değerlendirilmesinin hedeflendiği forumun moderatörlüğünü ise Gazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi ve Turizm Akademisyenleri Derneği (TUADER) Başkanı Prof. Dr. Muharrem Tuna üstlenecek.

Gerçekleştirilecek forumda yer alacak konuşmacılar ise Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Genel Başkanı Başaran Ulusoy, Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Timur Bayındır, Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu (USDF) Türkiye Başkanı Can Akşit, Deniz Turizm Birliği Derneği  (DTB) Başkanı Hakan Tellioğlu ve Türkiye Rehberler Birliği (TUREB) Başkanı Zeki Apalı olacak.

 

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!