31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
KODER'de Tacettin Özden güven tazeledi
02.11.2017 10:17

Yaptığı başarılı tanıtım çalışmaları ile dikkat çeken Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği (KODER) Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Tacettin Özden yeniden başkanlığa seçildi.

Turizm sektörüyle ilgili önemli çalışmalara imza atan KODER’in Olağan Genel Kurulu Hilton Otel’de gerçekleştirildi.  Kuşadalı otelcilerin büyük ilgi gösterdiği genel kurul, saygı duruşu ile başladı. Ardından, KODER Başkanı Tacettin Özden, son üç yıl içerisinde derneğin yaptığı çalışmalar hakkında üyelere bilgi verdi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde Tacettin Özden yeniden KODER başkanlığına, seçilirken, yönetim kurulunu ise Naile Göçen Çukurova, Gürsel Tonbul, Rıza Esen, Soner Sağlık, Ali Sönmez, Serdar Köroğlu, Murat Üner, Uğur Özay, Nazlı Gökçe Uçar, Gülcan Akbulut oluşturdu.

Başkan Özden, Genel Kurul sonrası yaptığı açıklamada, “Dernek olarak Kuşadası Belediyesi, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın Valiliği, Kültür ve Turizm Bakanlığı, diğer  kurum ve kuruluşlar ile iyi ilişkiler kuruldu. Artık KODER’i tanıyor ve fikrimizi alıyorlar, bu noktada sorunları aktarıp çözüme ulaştırabiliyoruz. Bakanlık temsilcilerine sadece Kuşadası değil Didim, Sultanhisar, Karacasu’ya kadar eşlik ediyor, denetimlerde sektör temsilcisi sağlıyoruz.  KODER belli bir yere ulaştı ve saygınlık kazandı. Proje üretebiliyoruz, Kuşadası Live adında bir sosyal medya portalı kurdurduk, bunun sahibi biziz. Hedefimiz bu portalı ciddi şekilde büyütüp takipçi sayısını arttırmak.  Bu portal Kuşadası, Didim, Aydın’ın otelcilerinin,  turizmcilerinin portalı” dedi.

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!