31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
TÜROFED, 2018’den Huzur, Barış ve Hoşgörü Diledi
29.12.2017 08:52

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, yayımladığı mesaj ile 2018 yılı için huzur, barış ve hoşgörü diledi.

TÜROFED Başkanı Osman Ayık’ın mesajı şöyle: “Önceki yıllarda olduğu gibi 2018 yılı için de yine huzur, barış ve hoşgörü diliyoruz. Çünkü, huzur, barış ve hoşgörü; turistler ve gezginlerin en önemli kriteri olduğu gibi turizmin de olmazsa olmazlarıdır. Dünyanın farklı noktalarındaki karışıklıklar kuşkusuz ilk olarak turizmi etkilemektedir. En küçük olaylar bile turizmin seyrini değiştirmeye yetiyor. Böylesi hassas bir sektörün içinde bulunmamız vesilesi ile ilk dileğimizin de huzur, barış ve hoşgörü olması kaçınılmazdır.

Turizm sektörünün temsilcileri olarak 2016 ve 2017 yıllarının ardından 2018 için daha da umutluyuz. 2016 yılında ciddi sıkıntılarla karşı karşıya kaldık. 2017 yılında Türkiye turizminin dimdik ayakta olduğunu gösterdik. 2018 ise Türkiye turizminin yükselişe geçeceği bir yıl olacak. Eğer, Türkiye sınırları içinde ve çevresinde huzur, barış ve hoşgörüyü etkileyecek olumsuz gelişmeler yaşanmazsa 2018 yılı Türkiye turizminin dolayısı ile turizmden ekmek yiyen insanların yüzlerini güldürecektir. TÜROFED olarak 2018 ve sonraki yıllar için elimizden gelen tüm özveriyi göstereceğiz.

Başta turizm sektörünün olmak üzere tüm Türkiye’nin yeni yılını kutlar, 2018’in huzur, barış ve hoşgörünün ön planda olduğu bir yıl olmasını dileriz…” 

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!