31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
Türk ve Rus turizmciler, turizm için Antalya’da buluştu
13.04.2018 17:50

Türkiye ve Rusya arasındaki turizm ilişkilerini daha da güçlendirmeyi amaçlayan “Türkiye-Rusya Misafirperverlik Forumu” Antalya-Belek’te başladı.

Cornelia Diamond’da gerçekleştirilen ve forumun açılış konuşmalarının ardından sabah oturumuna geçildi. “Turistlerin Otellere Bağlılığı” başlığını taşıyan oturumda TÜROFED Başkanı Osman Ayık, AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı, Rusya Turist Birliği Başkanı Dmitry Davydenko ve Rusya Turist birliği Başkan Yardımcısı Ruslan Novikov yer aldı.

Oturuma katılan turizmciler, Rus turistlerin Türkiye ve Türkiye otellerine duyduğu ilgi masaya yatırdı. TÜROFED Başkanı Osman Ayık, Rusya ve Rusların Türkiye’nin dostu olduğunu söyledi. Ayık: “Rus misafirlerimizin tatil için ilk tercihi Türkiye’dir. Bu tercih bizi fazlasıyla mutlu ediyor. Rus tatilciler Türkiye’deki otelleri ve verdiğimiz hizmeti çok beğeniyor. Rus tatilcilerin Türkiye’de rahat etmeleri için bizler de yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Rus misafirlerimizin rahat etmeleri için her türlü işbirliğine de açığız” dedi.

Başkan Ayık, Rusya ve Türkiye arasındaki turizm işbirliğini daha da güçlenmesi için karşılıklı olarak vizelerin kaldırılması gerektiğini de söyledi.

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!