31
X
Kullanıcı Girişi
Giriş yapmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.
tib unwto Turkey Home Turkey Home Youtube
Pamukkale için Turizmciler El Ele Verdi
18.04.2016 13:00

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 40. Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde turizmcileri ağırladı. Turizm İl Müdürlüğü, DENTUROD ve TÜRSAB'dan oluşan heyeti ağırlayan Gürlesin, "Pamukkale turizm potansiyeli olarak çok daha iyi yerlere gelmeli. Bunun için bizler de gereken her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.

Ülke genelinde kutlanan 40. Turizm Haftası etkinlikleri devam ediyor. Bu çerçevede Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, turizm sektörünün temsilcilerini ağırladı. Pamukkale Belediyesinde turizm sektörünün temsilcileri ile bir araya gelen Gürlesin'in misafirleri arasında Turizm İl Müdürü Mehmet Korkmaz, DENTUROD Başkanı Murat Gazi Şen, TÜRSAB Pamukkale Bölgesel Yönetim Kurulu Başkanı Turan Köseoğlu ve turizmciler ver aldı.

DESTEK BEKLİYORLAR 

Turizm İl Müdürü Mehmet Korkmaz, bu yıl 40. Kez turizm haftasını kutladıklarını ifade ederek, "Biz protokol ziyaretleri kapsamında sizlere konuk olduk. Bugüne kadar bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da desteklerinizi bekliyoruz" dedi. DENTUROD Başkanı Murat Gazi Şen ise Pamukkale Belediyesinin kurulduğu günden bu yana Denizli turizmi için önemli çalışmalara imza attığını belirterek, "Pamukkale Belediyesi her zaman bizim yanımızda oldu. Birçok projede destekçimiz oldu. Bundan sonra hem Denizli turizmi için hem de Pamukkale için yapılacak olan her çalışmada bizim yanımızda olduğunu biliyoruz" diye konuştu.

TURİZM İÇİN GEREKENLER YAPILIYOR 

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bir kere bizim adımız Pamukkale. Bu nedenle turizm konusunda gereken çalışmalara her zaman destek veriyoruz. Biz geçen sene Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu konusunda önemli çalışmalara imza attık. Gelecek yılkı takvimde yer almak için de gereken çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Biz Pamukkale Belediyesi olarak Denizli turizminin bir bütün olarak ele alınması gerektiğini düşünüyoruz. İstiyoruz ki Denizli’ye gelen turisti, teleferik, Tabea, Işıklı Gölü, Süleymaniye Yaylası, Buldan Şelalesi gibi götürmeliyiz. Bunun yanında Karahayıt'taki termal sağlık kompleksi ile yerli ve yabancı turistlere sağlık kazandırmalıyız. Pamukkale ile yerli ve yabancı turistleri buluşturmalıyız. Bunun için yapılacak olan çalışmalara biz Pamukkale Belediyesi olarak her zaman destek olmaya hazırız" dedi. Ziyarette Denizli turizmi konusunda neler yapılacağı konuşuldu

Haber Listesi
E-posta listemize kaydolmak için lütfen e-posta adresinizi kaydediniz.
Bizi Takip Edin!